خانه / بازی های اندروید / بازی افق + Horizon + اندروید

بازی افق + Horizon + اندروید

 

با سرعتی بالا به جلو پیش میرین و هدایت یک سفینه کوچک رو بر عهده دارین، اما محیط و موانع طوری پر پیچ و خم و غافلگیر کننده طراحی شده که این پیشروی رو به معنای هر چه تمام تر دشوار میکنه، پس باید نهایت دقت و سرعت عمل رو به کار ببندین تا صحیح و سالم به مقصد برسین. بازی Horizon صد مرحله متفاوت داره و قابلیت جمع آوری Xp و افزایش Rank در اون امکان پذیر هست . جمع آوری ۴۰ سفینه مختلف که گونه های سری هم جز اون محسوب میشه به همراه جوایز روزانه و همچنین قابیلت فعال سازی ۲۵ نوع دود و شعله جذاب خارج شونده از انتهای موتور جت سفینه موجود هست . 
و قابلیت مقایسه امتیاز و جایگاه خودتون به نسبت سایر بازیکنها در سرتاسر جهان که تلاش و مهارت شما رو در سطح جهانی مشخص میکنه، از ویژگی های متنوع این بازی محسوب میشه.

اگرچه که این بازی از طراحی ساده ای برخورداره اما وجود موانع متحرک و غافلگیر کننده، در کنار تنگناهای پر پیچ و خم و تو در تو که عبور از اون تنها با دقتی سانتی متری امکان پذیرهِ، سبب شده تا این بازی به شدت هیجان انگیز و پر تنش باشه و بتونه علاقه مندان به این سبک از بازی ها رو راضی نگه بداره. Horizon نیازمند اندروید ۴٫۱ به بالاتر هست ، امیدواریم که خوشتون بیاد .

دانلود Horizon با لینک مستقیم و حجم ۵۵ مگابایت

دانلود

* کلیه مطالب سایت به صورت اختصاصی و با زحمت فراوان ترجمه و آماده می شوند و کپی برداری از آن شرعا حرام است *

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.