خانه / بازی کامپیوتری / بازی برگشتن به تخت خواب + Back to Bed + کامپیوتر

بازی برگشتن به تخت خواب + Back to Bed + کامپیوتر

 

بازگشت به تخت خواب (Back to Bed) یک بازی پازل سه بعدی هنری با پیچ و تاب های سورئال هست . باب یک نارکولپتیو بدبخت هست ( نارکولپتیو = نوعی بیماری ، کسانی که راحت میخوابن اما در طول شب گاه و بیگاه به دفعات زیاد بیدار میشن) . باب تمایل به افتادن و در جا خوابیدن در دفتر کار کسل کننده اش رو داره . اون در خواب اقدام به راه رفتن در سطح شهر میکنه . خوشبختانه باب یک نگهبان و محافظ ناخودگاه به نام ساباب داره که از اون هنگام در خواب راه رفتن محافظت میکنه و راهنماییش میکنه تا به تخت برگرده . ساباب باید همیشه هوشیار باشه و در این سفر پر پیچ و خم باب رو از طریق مجموعه ای از تابلو های نقاشی مثل نقاشی سورئال که در اون مرز بین واقعیت و خیال باب از بین رفته هدایت کنه . بازی Back to Bed در قاب دیجیتال عناصری از دنیای واقعی و رویا رو با هم ترکیب میکنه تا وقایعی منحصر به فرد بوجود بیاد.

قوانین فیزیک در بازی زیر سوال میره و شما باید مسیر عجیب و غریبی رو برای ایجاد مسیری امن فراهم کنین تا باب از خطرات این پازل سه بعدی جان سالم به در ببره! پس همین حالا به عنوان یک شخصیت ناخودآگاه تجسمی مانند یک نگهبان کوچک تلاش کنین بدن در حال حرکت خودتون رو در هنگام خواب از خطرات احتمالی خیالی حفظ کنین .

 

دانلود بازی Back to Bed با لینک مستقیم و حجم ۲۷۶ مگابایت

دانلود

رمز فایل دانلودی : www.hellolove.ir

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی
OS: Windows XP SP3
Processor: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz or equivalent (lower might work but is untested)
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel Core HD Graphics 3000/4000, NVIDIA 8800 GT, ATI Radeon HD 4850 or better
DirectX: Version 9.0c
Storage: 600 MB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card
Additional Notes: Controller support: Xbox 360, Xbox One, Playstation 3, Playstation 4, several Logitech and miscellaneous controllers.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.