خانه / بازی کامپیوتری / بازی تانک هایی که دست دارند + Tanks With Hands + دانلود

بازی تانک هایی که دست دارند + Tanks With Hands + دانلود

تا حالا پیش اومده به این فکر بیوفتین که پاهایی ضعیف و ناتوان دارید؟ چی میشه اگه این پاها رو با یک موتور ۱۵۰۰ اسب بخار تقویت کنیم و دستان خودتون رو هم با سلاح هایی متفاوت تجهیز کنید و اونوقت در کنار دوستانتون در محفلی نفس گیر، جنگهای قرون وسطایی گلادیاتور ها رو به شکلی مدرن و امروزی تجربه کنید.

یک اکشن متفاوت به نام Tanks With Hands که شما رو در مبارزه ای دو الی چهار نفره درون میدان های نبرد مختلف قرار میده و این تازه شروع ماجرا هست، چرا که فیزیک پیچیده سلاحها و نوع نبرد بخصوصی که در این بازی حاکمه به شدت چالش برانگیزه و این چالش میتونه در کنار محیطی که تغییر میکنه و با شگفتی های خودش شما رو غافلگیر کنه، سخت تر و جذاب تر بشه.

شما برای نابودی حریفان باید درک درستی از فیزیک داشته باشین، میتونین با سلاح خودتون در زاویه ای مناسب، به صورت اونها ضربه ای دقیق بزنین و ناکامشون کنید یا اینکه از محیط پیرامون استفاده کنین و اونها رو به گودالهای کناری پرتاب کنید. اما به این سادگی ها نیست، چرا که حریف میتونه جاخالی بده، فرار کنه و با اتخاذ تاکتیک صحیح، از حمله شما علیه شما استفاده کنه یا اینکه شما رو فریب بده و در مکانی نا مناسب گیر بیاندازه، پس مواظب باشید.

بهتره که موتور خودتون رو بازبینی کنید، دوستانتون رو دعوت کنید و آماده باشین، چرا که نبردی گلادیاتوری و نفس گیر، اینبار با حال و هوایی متفاوت در پیش روی شماست که منحصرا طوری طراحی شده تا  کنار دوستان خوش بگذرونین و در کنار هم یا علیه هم از مبارزه لذت ببرین و لحظات هیجان برانگیزی رو تجربه کنید.

اما فراموش نکنین، برای این بازی به دسته های بازی نیاز دارید و حالت ۴ نفره تنها تحت شبکه قابل بازی کردنه، پس شاید بهتره از دوستانتون بخواین لپتاپ ها و دسته های خودشون رو به همراه بیارن.

دانلود بازی Tanks With Hands با لینک مستقیم و حجم ۳۷ مگابایت

دانلود 

رامز فایل دانلودی : www.hellolove.ir

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 (64 bit)
Processor: Intel Core i5-2400 CPU or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 750 or equivalent
Storage: 300 MB available space

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.