خانه / بازی کامپیوتری / بازی تعمیر کار ماهواره + Satellite Repairman + کامپیوتر

بازی تعمیر کار ماهواره + Satellite Repairman + کامپیوتر

تمامی ساکنین سیاره ها ناگهان به این رای رسیدن که دیگه کهکشان براشون به اندازه کافی بزرگ نیست و باید فکر اساسی کنن! مهم نیست کی شروع کرده و مقصر کیه، حتی نمیدونین کی از کجا موشک پرتاب میکنه و واقعا هم مهم نیست. تنها چیزی که مهمه شغل شخصی شماست، یک تعمیرکار ساده ماهواره.

به عنوان یک تعمیرکار ماهواره، باید سیستم پیچیده ماهواره هارو مدیریت کنین تا مطمئن باشین سیاره شما قادر به دفاع جلوی تهدیدات موشکی آینده رو داره. وظیفه تعمیر، ارتقاء، تحقیقات، پرتاب ماهواره های جدید و نصب پلاگین ها و افزونه های جدید از وظایف دیگه شماست. حتی حفظ سیگنال gps و تلفن های ماهواره ای برای ارتباطات مورد نیاز درون سیاره روی دوش شما استوار هست که نقش مهمی در سرنوشت سیاره و قدرت دفاعی علیه حملات آینده رقم میزنه.

اما حالت های مختلفی برای بازی وجود داره، مود ماموریتی، مسیر بی پایان، یا مدل شخصی سازی شده که به شما این توانایی رو میده تا مراحلی ترکیبی داشته باشین. همچنین سه سیاره متفاوت در دسترسه که میتونین یکی از اونا رو انتخاب کنید. اما مساله اینجاست، با وجود موشک هایی که هر لحظه در نزدیکی شما فرود میاد، آیا میتونین دوام بیارین؟ پس تلاش کنید و سیاره خودتون رو علیه بارانی از موشکهای بیگانه حفاظت کنین، موفق باشید.

 

دانلود Satellite Repairman با لینک مستقیم و حجم ۷۲ مگابایت

دانلود

رمز فایل دانلودی : www.hellolove.ir

* کلیه مطالب سایت به صورت اختصاصی و با زحمت فراوان ترجمه و آماده می شوند و کپی برداری از آن شرعا حرام است *

 

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی
OS: Windows 7
Processor: Intel i5
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel Integrated Graphics HD3000
Storage: 100 MB available space

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.