خانه / بازی های اندروید / بازی شاه زبان! + King Tongue + اندروید

بازی شاه زبان! + King Tongue + اندروید

از اونجایی که پادشاه موزها بر علیه میمونها اعلان جنگ کرده، هزاران هزار موز تا دندان مسلح از سراسر جزیره جمع شدن تا میمونها رو مورد هدف قرار بدن، اینجاست که پا روی دم شما میگذارن. شما به عنوان ارباب میمونها، دست به کار میشین تا با یگانه و قدرتمند ترین سلاحتون، درس عبرتی به تمامی موزها بدین، و اون سلاح چیزی نیست جز زبانتون!
شاه زبان، داستان ارباب میمون هاست، کسی که با زبانی اعجاب آور به در و دیوار آویزان میشه و مثل یک میمون واقعی به اینور و اونور تاب میخوره و در طول مسیر خودش، با ضربه ای که وارد میکنه، دشمنان رو به خاک سیاه مینشونه.
اگرچه که شاید خیلی ساده و عجیب به نظر برسه اما صحت داره، تکنیکی قدرتمند که در عین سادگی میتونه حالتهای مختلفی به خودش بگیره و به شیوه های متعددی مورد بهره برداری واقع بشه و نبردهای شگفت آوری رو رغم بزنه که نمونه نداره. پس دست به کار بشین و با زبان اعجاب آورتون، سرنوشت همنوع های خودتون رو به سمت دنیای بدون موز های متخاصم پیش ببرین اما فراموش نکنید که موزها دشمنان ساده نیستند و با نیروهای مختلفی مثل بازوکا موز یا هلی موز به شما حمله میکنن . King Tongue نیازمند اندروید ۴٫۱ به بالاتر هست ، امیدواریم که خوشتون بیاد .

بازی King Tongue با لینک مستقیم و حجم ۷۳ مگابایت

دانلود

* کلیه مطالب سایت به صورت اختصاصی و با زحمت فراوان ترجمه و آماده می شوند و کپی برداری از آن شرعا حرام است *

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.