خانه / بازی کامپیوتری / بازی شمشیرهای نابینا + Blind Blades + کامپیوتر + دو نفره

بازی شمشیرهای نابینا + Blind Blades + کامپیوتر + دو نفره

هنر شمشیر، در ضربه ای کاری و منفرد به اوج میرسد و هنر اختفا در نزدیکی بدون شناسایی معنی می یابد، در این بازی خبری از نمودار تعداد جون باقی مانده و دکمه های ترکیبی و کلیشه های رایج بازی های اکشن نیست، بلکه همه چیز در هنر اختفا و تاکتیک خلاصه میشه که میتونه شما رو به تنها بازمانده میدان تبدیل کنه.
دو جنگجو سفید پوش و سیاه پوش در یک صفحه سیاه و سفید حضور دارن، اما هر کدومشون میتونن در صفحه هم رنگ خودشون مخفی بشن و غیر قابل رویت باشن، برای همین به هر کدوم فرصت استفاده از نور خیره کننده داده میشه تا بتونن از موقعیت همدیگه مطلع بشن و سراغ هم برن، اما زمانبندی و حرکت دشمن میتونه به راحتی این فرصت رو از اون یکی بگیره و به راحتی اون رو غافل گیر کنه.
شما در نقش یکی از این جنگجو ها قرار میگیرین و باید از عناصر صبر، تاکتیک، دقت و سرعت عمل استفاده کنین تا بتونین شانسی برای پیروزی داشته باشین.
یک تجربه بدیع از دید یک شمشیر زن ماهر که تنها به صورت دو نفره قابل بازی کردن هست و با هیجان خاص خودش میتونه شما رو ساعت ها درگیر مبارزه علیه دوستتون کنه و لحظاتی آرام و در عین حال پر راز و تردید رو برای شما ارمغان بیاره.

دانلود بازی Blind Blades برای کامپیوتر با لینک مستقیم و حجم ۳۵ مگابایت

دانلود

رمز فایل دانلودی : www.hellolove.ir

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی
OS: Windows XP SP2+
Memory: ۵۱۲ MB RAM
Graphics: DX9 (shader model 3.0) or DX11 with feature level 9.3 capabilities
Storage: ۳۶۰ MB available space

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.