خانه / بازی کامپیوتری / بازی BalanCity + کامپیوتر

بازی BalanCity + کامپیوتر

 

BalanCity یک بازی کاملا متفاوت مبتنی بر فیزیک و تعادل اما با سبک و سیاقی کاملا بدیع و نو آورانه هست. در این بازی شما بر روی یک صفحه زمین نا متعادل شروع به شهر سازی می کنید و رشد و ترقی ایجاد میکنید اما معضل اینجاست که هر ساختمانی که اضافه کنید یا هر درختی که بکارید، وزنی تولید میکنه و جاذبه وزن ایجاد شده، صفحه زمین رو نامتعادل و به سمتی کج میکنه که این امر باعث فروپاشی و نابودی شهر و تمامی امکاناتش میشه.

بنابراین همیشه باید در کفه دیگه این صفحه زمین، وزن متناسبی دیگه ای رو با ساختمان سازی مجدد ایجاد کنید تا صفحه زمین همیشه در تعادل باقی بمونه و همه چیز به روال عادی پیش بره.

همه چیز میتونست به این سادگی باشه اما مشکل اینجاست که برای شادی و رشد شهرتون،  ناچارید شروع به ساختن آسمان خراش ها کنید و تا اونجا که میتونید بناهای بلند احداث کنید که ساخت ناگهانی چنین بنایی به سرعت تعادل رو بهم میزنه و کل شهر شما رو از هم میپاشه.

از طرفی انواع رویداد ها و فجایع غیر متقربه معمولا اتفاق میوفته ، از زمین لرزه گرفته تا آتش سوزی و حتی حمله هیولا ها و آدم فضایی ها! که چنین حملاتی خسارات به بار میاره و تخریب هر ساختمانی میتونه تعادل رو کاملا از بین ببره و زحمات شما رو به باد بده مگر اینکه با زکاوت و هوشیاری فکر همه جا رو کرده باشین و به درستی مدیریت یا واکنش نشون بدین.

 تجربه شهر سازی با چالش بالانس، تعادل و ساخت و ساز در کنار رویداد های متفرقه، معجون فوق العاده ای هست که میتونه ساعت ها شما رو سرگرم کنه و لحظات شیرین و حتی نفس گیری رو به وجود بیاره پس شانس خودتون رو امتحان کنید و لذت ببرید.

 

دانلود بازی BalanCity با لینک مستقیم و حجم ۶۶ مگابایت

دانلود

رمز فایل دانلودی : www.hellolove.ir

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی
OS: Windows XP
Processor: 1.8 GHZ
Memory: 2 GB RAM
Storage: 150 MB available space

سیستم پیشنهادی
OS: Windows 7 64bit
Processor: 2.4 GHZ
Memory: 2 GB RAM
Storage: 300 MB available space

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.