خانه / بازی های اندروید / بازی مینی گلف : ژوراسیک + Mini Golf: Jurassic + اندروید

بازی مینی گلف : ژوراسیک + Mini Golf: Jurassic + اندروید

شاید با بازی گلف خاطره داشته باشین یا شاید هم نداشته باشین اما بازی گلف از همان ابتدای ورود گوشی های برنامه خور ساخته شدن. بازی Mini Golf: Jurassic با همون حال هواست اما در دنیای دایناسورها . ژوراسیک ، جایی که ما دوست داشتیم حس واقعی بودن در دنیای ماقبل تاریخ رو داشته باشیم، گیاهان، فضا ، همه و همه شما رو به دنیای دایناسورها میبره. توپ گلف رو از موانع متحرک، تونل ها ، لوله ها عبور بدین و نگذارین که توپ سقوط کنه.

بازی Mini Golf: Jurassic دو مود کلاسیک و چالشی داره. در مود کلاسیک شما زمان و تعداد ضربه نامحدود دارین و توپ باید داخل سوراخ وارد بشه و در این حالت شکستی وجود نداره. مود چالش برانگیز هم برای کسانی هست که هیجان رو دوست دارن. شما تعداد مشخصی حرکت دارید و در واقع با تعداد ضربه ای که تعیین شده باید توپ رو به داخل سوراخ هدایت کنین در غیر این صورت بازنده اعلام میشین.

شما میتونین هر دو حالت رو بازی کنین یا فقط یکی رو بازی کنین و همچنین میتونین هر وقت خواستین بین این دو مود سوییچ کنین و تغییر مود بدین. همچنین در بازی Mini Golf: Jurassic شما مرحله ساز در اخیار دارین و اگر از مراحل بازی راضی نبودین یا دوست داشتین تنوع ایجاد کنین خودتون مرحله با موانع بسازین و تعداد حرکت رو مشخص کنین و در اون مرحله ساخته شده بازی کنین که این کار با دوستان و خانواده لذت بخش هست ، شما خلاقیت به خرج بدین و مرحله بسازین و دیگران مسابقه بدن و برعکس. انواع توپ گلف در بازی موجود هست که شما میتونین با طی کردن مراحل و کسب امتیاز بیشتر اون توپ ها رو باز کنین و استفاده کنین. 

 

دانلود بازی Mini Golf: Jurassic با لینک مستقیم و حجم ۴۰ مگابایت

دانلود

* کلیه مطالب سایت به صورت اختصاصی و با زحمت فراوان ترجمه و آماده می شوند و کپی برداری از آن شرعا حرام است *

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.