خانه / بازی کامپیوتری / بازی نبرد جادویی + Wand Wars + کامپیوتر + دو نفره

بازی نبرد جادویی + Wand Wars + کامپیوتر + دو نفره

 

بازی چند نفره Wand Wars یه بازی سرعتی و جادویی هست . بازیکنان بازی که شما (و احتمالا خانواده یا دوستانتون) هستین ، سوار بر چوب های جاروی قدیمی طلسم های محرمانه رو پخش میکنین و دشمنان خودتون رو به جوجه های شگفت انگیزی تبدیل میکنین! سعی کنین کمان قدرت جادویی خودتون رو با پریدن در جهت های مختلف پرت کنین و در طول زمان درگیری سرعت خودتون رو بیشتر کنین تا پیروز بشید.

مراحل رزمی بازی ، شخصیت (کاراکتر)های رنگارنگ و قدرت های متغیر ، باعث ایجاد گیم پلی رقابتی میشه و این طوری بازی Wand Wars تبدیل به یه بازی فوق العاده سرگرم کننده و مشارکتی میشه.

مهارت های خودتون رو در مود داستانی بازی کسب کنین و وارد جهان جادویی بشین ! بازی در هفت مود مختلف به نام های Arcane Arena, Team Arena, Merlinball, Hexout, Team Hexout, Spellstorm و Medley قابل بازی کردن هست و شما هم به صورت یک نفره (در مود داستانی و یا تریال) و هم تا چهار نفر در حالت های دیگه با خودتون و دوستانتون یا خودتون و کامپیوتر به مبارزه بپردازین. حالت های مختلف این بازی و حجم کم بازی در مقابل گیم پلی روان و خلاقانه اون نوید یه سرگرمی خوب رو به شما میده ، پس همین حالا بازی Wand Wars رو به صورت رایگان از سایت سلام بر عشق دانلود کنین و لذت ببرین.

 

دانلود بازی Wand Wars با لینک مستقیم و حجم ۵۰ مگابایت

دانلود

رمز فایل دانلودی : www.hellolove.ir

* کلیه مطالب سایت به صورت اختصاصی و با زحمت فراوان ترجمه و آماده می شوند و کپی برداری از آن شرعا حرام است *

 

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی
OS: Windows Vista or newer
Processor: Intel Core™ Duo or faster
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Shader Model 2.0 compatible
Storage: 400 MB available space
Additional Notes: Gamepads recommended

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.