خانه / دسته‌بندی نشده / بازی Cannons n Balls + اندروید

بازی Cannons n Balls + اندروید

بارانی از توپهای بزرگ و کوچک، پشت سر هم بر سر شما فرو میریزه و میتونه شما رو نابود کنه، پس باید پیش از محاصره شدن در بین اونها، از یک توپخانه متحرک جنگی استفاده کنین و همه اونها رو به نابودی بکشونین اما مساله اینجاست که هر کدوم از اون توپها تعداد جان مشخصی دارند و تازه با نابود شدن به دو قسمت تقسیم میشن که این مساله شرایط رو به شدت دشوار میکنه.
نابودی هر توپ سکه و امتیازی فراهم میکنه که میتونه برای ارتقاع تجهیزات و خرید بسته های مکمل استفاده بشه، چرا که توپخانه جنگی شما در آغاز از سرعت شلیک پایین برخورداره، طوریکه به زحمت میتونه در هر ثانیه یک شلیک موفق داشته باشه، اما با پیشروی و ارتقا، به درجه ای میرسه که درست مثل یک تیربار مدرن، به ده ها شلیک موفق در هر ثانیه دست پیدا میکنه و به راحتی میتونه سخت ترین موانع رو نابود کنه.
اما پیشروی مراحل و شکستن بیشترین رکورد بدون بسته های مکمل نمیتونه امکان پذیر باشه، بسته هایی که در نقش سپر امنیتی یا بمب های نابود کننده در شدید ترین شرایط به فریاد شما میرسن و نجات از شرایط سخت رو امکان پذیر میسازن.
بازی Cannons n Balls با گرافیکی جذاب، روندی ساده اما غیر قابل پیشبینی و دشوار و چالش برانگیز، به شدت اعتیاد آوره و میتونه ساعت ها سرگرمی رو برای شما به ارمغان بیاره. Cannons n Balls نیازمند اندروید ۴٫۴ به بالاتر هست .

دانلود بازی Cannons n Balls با لینک مستقیم و حجم ۲۵ مگابایت

دانلود

* کلیه مطالب سایت به صورت اختصاصی و با زحمت فراوان ترجمه و آماده می شوند و کپی برداری از آن شرعا حرام است *

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.