خانه / بازی کامپیوتری / بازی Clone Drone in the Danger Zone + کامپیوتر

بازی Clone Drone in the Danger Zone + کامپیوتر

در لباس یک ربات شمشیر زن، به رینگ مبارزات دعوت میشین و در نبردی حماسی علیه انبوهی از رقیبان، عنوان بهترین گلادیاتور میدان رو از آن خودتون میکنید.

جای نگرانی نیست، چرا که شما در جای امنی می نشینین و ربات دست ساز خودتون رو به میدان روانه می کنید، رباتی که با یک شمشیر لیزری به مبارزه مشغول میشه و دشمنان رو با ضربات خودش تکه تکه میکنه و با این کار، شما رو یک گام به پیروزی نزدیک تر میسازه.

حالت های مختلفی برای بازی وجود داره، در حالت داستانی شما به سفری از جنگ ها و افتخارها دعوت میشین تا مسیر خودتونو رو به صورت یک نفره ادامه بدین، اما حالت بی پایان برای محک زدن مهارت های شما طراحی شده، چرا که در طول ۸۶ مرحله مختلف و در ۵ سطح دشواری متفاوت، انبوهی از مراحل و درگیری ها رو پیش روی شما قرار میده که به ندرت کسی میتونه در اون دوام بیاره.

اما حالت چالش بر انگیز، شما رو به استفاده از یک سلاح محدود میسازه، به عنوان مثال ممکنه شما رو با یک تیر و کمان محدود کنه که در این صورت کار بسیار دشوار میشه، چرا که انبوهی از دشمن ها دوش تا دوش شما نزدیک میشن و شما مجبور هستین تنها از یک تیر و کمان استفاده کنید و در آخر، حالت ویرایشگر وجود داره که به شما این اجازه رو میده تا مراحل ویژه خودتون رو طراحی کنید و با اشتراک گذاری اون، دوستانتون رو به مبارزه دعوت کنید.

این بازی با قابلیت چند نفره خودش، این اجازه رو میده تا شما و دوستانتون رو در نبردی نفس گیر علیه هم مبارزه کنین و با ساعت ها درگیری و نبرد، عنوان بهترین گلادیاتور میدان رو رقم بزنید. پس موفق باشید.

دانلود Clone Drone in the Danger Zone با لینک مستقیم و حجم ۲۶۶ مگابایت

دانلود

رمز فایل دانلودی : www.hellolove.ir

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی
OS: Windows 7 or newer
Processor: Modern quad-core (AMD FX-Series or newer, Intel Core i5 or faster)
Memory: 2 GB RAM
Graphics: AMD Radeon HD 5770 or faster, nVidia GeForce GT 640 or faster
Storage: 1 GB available space

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.