خانه / بازی کامپیوتری / بازی Evolution Planet Gold Edition +کامپیوتر

بازی Evolution Planet Gold Edition +کامپیوتر

اگر گوشه ای از نظریه تکامل داروین رو قبول داشته باشیم و لیستی از نظام جهش موجودات و پدید آمدن یکی بعد دیگری فراهم کنیم و اونو با بازی های ۹ خونه و پازلهای مشابه ای که از قاعده چینش مهره در کنار هم استفاده میکنه ترکیب کنیم، به معجون بدیعی دست پیدا می کنیم که میتونه شروع بازی خلاقانه ای که در پیش روی شما قرار گرفته شده باشه.
یک پازل متفاوت که با استفاده از قانون بقا، تکامل و تخاصم، این چالش رو در پیش روی شما قرار میده تا با اتخاذ تاکتیک مناسب، موجودات جدید تر و پیچیده تری رو به تکامل برسونین که قوی تر و بالغ تر از سایر موجوداتند و میتونن دشمنان خودشون رو از پای در بیارن.
همه چیز در بازی Evolution Planet Gold Edition حول دوستی و دشمنی خلاصه میشه، برخی موجودات در کنار هم گونه کاملتری رو شکل میدین و برخی دشمن هم هستند و همه چیو نابود میکنن، پس باید به گونه ای موجودات زنده در کنار هم قرار بدین که با رفع عوامل مزاحم و بدست آوردن شرایط مساعد، به کامل ترین موجود ممکن برسنین و چالش های پیش رو ، رو به پایان برسونین.
این بازی با سبک جدیدی که ارایه داده به همراه گرافیک و انیمیشن جذابی که داره به راحتی میتونه علاقه مندان بازی های پازل رو به خودش جذب کنه و تجربه ی بدیع و هیجان برانگیزی رو برای اونها به ارمغان بیاره که نمونه مشابه نداره.

دانلود بازی Evolution Planet Gold Edition با لینک مستقیم و حجم ۱۰۵ مگابایت

دانلود

رمز فایل دانلودی : www.hellolove.ir

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی
OS: Windows XP (SP3)
Processor: Dual Core 2GHz
Memory: ۲ GB RAM
Graphics: Hardware Accelerated Graphics with dedicated memory
Storage: ۷۰۰ MB available space

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.