خانه / بازی کامپیوتری / بازی Poly Universe + کامپیوتر

بازی Poly Universe + کامپیوتر

در فضا به سر میبرید و مسئولیت رهبری گروهی کوچکی از مهاجران بر دوش شما سنگینی میکنه، اما مجبورید برای توسعه تمدن و بقای افراد خودتون به سیاره کوچکی سفر کنید و به شهرسازی مشغول بشید، ولی شما تنها نیستید و در سایر سیارات، تمدن هایی زندگی میکنند که هر کدومشون برای بقا به دنبال نابودی و استفاده از منابع شما هستن، پس باید تمامی جوانب رو در نظر بگیرین و به درستی همه چیز رو در مسیر رشد و ترقی مدیریت کنین.

تمامی سیارات کوچک هستن اما تعدادشون خیلی خیلی زیاده، همه چیز به شما بستگی داره که چگونه از فضای محدود هر سیاره نهایت استفاده رو ببرین و بین واحد های صنعتی و مسکونی تعادل برقرار کنید و مردم سرزمین خودتون رو راضی نگه دارید.

اما نباید از از واحد های تدافعی غافل بشید، چرا که هر لحظه ممکنه سفینه ای بیگانه به سیاره شما یورش ببره و تمامی تلاش های شما رو نابود کنه.

شما حتی میتونید بین سیاره های مختلف مسیر های تجاری برقرار کنید و از منابع هر سیاره در سیاره های دیگه بهره برداری کنید و مرز های فضایی خودتون رو توسعه بدین اما فراموش نکنید، اگرچه که امنیت و توسعه مرزها خیلی مهمه اما یکی از شروط اصلی پیشرفت هر تمدنی، تحصیلات و رضایتمندی اقتصادی و روانی مردم اون تمدنه، پس از مهم ترین دارایی خودتون یعنی مردمتون غافل نباشین.

دانلود بازی Poly Universe با لینک مستقیم و حجم ۷۹ مگابایت

دانلود

رمز فایل دانلودی : www.hellolove.ir

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی
OS: Windows XP
Processor: Dual Core 2 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel HD 4600 (AMD or NVIDIA equivalent)
DirectX: Version 9.0c
Storage: 500 MB available space

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.