خانه / بازی های اندروید / بازی Rocky Climb + اندروید

بازی Rocky Climb + اندروید

بلندترین کوه های دنیا در پیش روی شماست و دستان قدرمندتون صعود از اون رو آسان کرده، شما با هر نیرویی که وارد میکنین، خودتون رو به بالا هل میدین و به سمت صخره کوچک بالایی که بر روی کوه قرار گرفته و نقش دستگیره رو ایفا میکنه تاب میخورین، اما باید به محض رسیدن به دستگیره، با قدرت اون رو به چنگ بگیرین و به صعود خودتون ادامه بدین، در غیر این صورت تاب خوردن ادامه پیدا میکنه و سقوطتون حتمی میشه، برای همینه که زمانبندی، نقش مهمی رو در بازی Rocky Climb ایفا میکنه.
چالشها سخت تر میشه و تعدد صخره ها، علاوه بر زمانبندی، چالش تصمیم گیری رو به این بازی اضافه میکنه، حالا نه تنها باید به درستی زمانبندی کنید بلکه باید در اندک زمانی تصمیم بگیرید به سراغ کدوم صخره برین و از کنار کدوم یکی عبور کنید، در حالیه که مجالی برای توقف ندارین و نمیتونین تامل کنید.
یک بازی اعتیاد آور و مهیج، که شما رو در چالش صعود از صخره های بی پایان قرار میده، جایی که برای کسب بیشترین امتیاز تلاش میکنید و با کاراکتری که خودتون شخصی سازی کردین، به رقابتی بی پایان علیه رکورد داران دنیا وارد میشین و عنوان بزرگ ترین صخره نورد دنیا رو به نام خودتون رغم میزنید، موفق باشید! Rocky Climb نیازمند اندروید ۴٫۱ به بالاتر هست . 

دانلود Rocky Climb با لینک مستقیم و حجم ۳۹ مگابایت

دانلود

* کلیه مطالب سایت به صورت اختصاصی و با زحمت فراوان ترجمه و آماده می شوند و کپی برداری از آن شرعا حرام است *

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.