خانه / بازی کامپیوتری / بازی The Outsiders + کامپیوتر

بازی The Outsiders + کامپیوتر

در نقش یک هیولای غول پیکر هستین و ریاست تمامی هیولاهای هم نوع خودتون رو بر عهده دارید، اما انسان ها به سیاره شما حمله کردند و تمامی اراضی شما رو به تسخیر خودشون در آوردن، پس باید از خودتون دفاع کنید و با تمام توان، علیه انسان های تا دندان مسلح که با مدرن ترین تکنولوژی و جنگ افزار تجهیز شدن بجنگید.

هیچ موجودی بزرگتر و عظیم الجثه تر از شما وجود نداره، شما خود خود هیولا هستین و تمامی انسان ها در برابر شما مثل موجودات کوتوله ای هستن که به راحتی زیر دست و پا گم میشن. اما فراموش نکنید همین موجودات کوچیک با تدبیر و هوش خودشون به راحتی شما رو از پا در میارن و نابود میسازن، پس اونا رو دست کم نگیرین و همیشه به دنبال صحیح ترین تاکتیک ها باشین.

بازی The Outsiders به شکلی ساده در ژانر علمی تخیلی و با زاویه دید بالا به پایین طراحی شده و پلات اصلی اون بر محور مبارزه و بقاء میچرخه، پس باید تا اونجا که در توان دارید بجنگید و با کسب امتیاز بیشتر، در صدر جدول و بالاتر از سایر بازیکنها قرار بگیرین.

این بازی با درگیری های کوتاه خودش برای اون دسته از افراد طراحی شده که وقتشون تنگه و فرصت نبردهای طولانی رو در اختیار ندارن و از طرفی با روند خطی و ساده خودش میتونه مناسب برای افراد کم طاقت و بی حوصله ای باشه که از پیچیدگی های برخی بازی های مشابه بیزار هستند و به دنبال لحظات سرگرم کننده ساده ای میگردن.

دانلود The Outsiders با لینک مستقیم و حجم ۲۵۳ مگابایت

دانلود

رمز فایل دانلودی : www.hellolove.ir

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی
OS: Windows 7 or above
Processor: 2.0 GHz Dual Core Processor or better
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 1 GB dedicated video memory
Storage: 1 GB available space

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.