خانه / نرم افزار موبایل - اندروید / دفترچه یادداشت گوگل + Google Keep + اندروید

دفترچه یادداشت گوگل + Google Keep + اندروید

با نرم افزار Google Keep ، میتونید هر چیزی که تو ذهنتونه رو چه در به صورت دست نوشته یا متن تایپی و چه به صورت فیلم و عکس یک جا کنار هم نگهداری و سازماندهی و حتی زمان یا مکان خاصی رو برای یادآوری مطلب مورد نظر تنظیم کنید.

یکی از نرم افزار های جانبی شرکت گوگل که از اکانت Gmail شما استفاده میکنه و با sync شدن با حساب گوگل به راحتی امکان دستیابی اطلاعاتتون رو در تمامی پلت فرمها و دستگاه ها فراهم میسازه.

از مزایای این نرم افزار علاوه بر فضای ارایه شده در بالا برای ذخیره سازی میشه به ظاهر و شیوه ی خاص سازماندهی اون اشاره کرد، شما میتونین با رنگ بندی، مطالب مهم تر رو برجسته تر کنید یا با تگ گذاری، امر جست و جو بین مطالب خودتون رو تسهیل کنید. همچنین نرم افزار Google Keep به طور خودکار تمامی مطالب رو در کنار هم آرایش میده و یکجا در دید شما قرار میده که این شیوه دسترسی و مرور اطلاعت شما رو سهولت میبخشه.

اما مهم ترین قابلیت این نرم افزار سیستم اشتراک گذاری و همکاری همزمان هست که به شما این فرصت رو میده تا با همکاران یا دوستان خودتون به طور همزمان روی یک مطلب کار کنید وبا همکاری هم اونو تغییر بدین که این امر در نوع خودش میتونه انجام پروژه های مختلف رو سهولت ببخشه. Google Keep نیازمند اندروید ۴٫۱ و بالاتر هست . 

دانلود Google Keep با لینک مستقیم و حجم ۱۳ مکگابایت

دانلود

* کلیه مطالب سایت به صورت اختصاصی و با زحمت فراوان ترجمه و آماده می شوند و کپی برداری از آن شرعا حرام است *

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.