خانه / نرم افزار کامپیوتر / محافظت از چشم در برابر مانیتور با IRIS + کامپیوتر

محافظت از چشم در برابر مانیتور با IRIS + کامپیوتر

استفاده مداوم از رایانه و خیره شدن به صفحه مانیتور در زمان طولانی بر سلامتی چشم تاثیر مخربی میگذاره و علاوه بر اون حتی میتونه آسیب های دیگه مثله بی خوابی رو در پی داشته باشه، نرم افزار IRIS مجموعه ای از ابزار های کاربردی هست که با تنظیم خودکار نور و رنگ صفحه نمایش راهکار مناسبی برای سلامتی شما تدارک میبینه.

نور زیاد فشار مضاعفی بر چشم وارد میکنه، البته شما میتونید نور مانیتور رو دستی کم و زیاد کنید اما انجام مکرر این کار در ساعات متفاوت شبانه روز کسلات آوره، برای همین این نرم افزار طراحی شده تا با تنظیم خودکار نور در ساعات مختلف، فشار ناشی از اون رو از چشمان شما دور کنه و آرامش و سلامتی رو برای شما به ارمغان بیاره.

اما همه چیز در نور خلاصه نمیشه، رنگ هم تاثیر مخرب خودشو داره، ثابت شده که نور ابی صفحه نمایش مخصوصا در شب میتونه باعث بی خوابی بشه و تاثیر مخرب خودشو داشته باشه، برای همین این نرم افزار با تنظیم کلوین صفحه نمایش، کنترل رو بدست میگیره و با اضافه کردن اندکی نارنجی، تاثیر مخرب نور آبی  رو خنثی میکنه.

البته ابزار ها و راهکار های متفاوت دیگه ای هم وجود داره که با جست و جو در منوهای این نرم افزار قابل دسترسیه و میتونه در جای خودش مفید باشه.

این نرم افزار برای شما عزیزان به صورت پرتابل تدارک دیده شده که این امر سبب میشه تا از دردسر نصب و کرک نجات پیدا کنین و در هر سیستم عاملی به راحتی اون رو اجرا کنید.

دانلود IRIS با لینک مستقیم و حجم ۳۹ مگابایت

دانلود

رمز فایل دانلودی : www.hellolove.ir

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.