خانه / مسابقه عکاسی سایت hellolove.ir

مسابقه عکاسی سایت hellolove.ir

 

به مناسبت ۵ سالگی سایت سلام بر عشق مسابقه عکاسی ترتیب دادیم تا ذره ای قدردان محبت شما عزیزان باشیم .

شما با ارسال عکسی که شرایط زیر رو داشته باشن در مسابقه شرکت داده میشین . به دو عکس ارسالی که از نظر کیفیت و محتوا توسط داوران مسابقه انتخاب میشه جایزه ای به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

۱-عکس شما باید شامل محتوایی از سایت باشه. مثلا از خودتون و سایت hellolove.ir که در حال بازدیدش هستین (با هر ابزاری که دارین سایت رو میبینین از قبیل: تبلت ، موبایل ، لپتاپ و…) یک عکس بگیرین . مهم نیست که حتما سایت در عکس مشخص باشه ولی باید یک نشانه ای از سایت درون عکس شما هویدا باشه که مشخص باشه سایت ما هست (حتی میتونین روی یه کاغذ ادرس سایت رو قرار بدین و در عکس قرار بدین).

۲-عکس های شرکت کننده این حق رو به سایت میده که اون رو هر جایی به منظور تبلیغ استفاده کنه.

۳- کیفیت عکس ها حداقل ها رو دارا باشه مثلا واضح باشه و تار نباشه (ولی محدویت پیکسلی نمیذاریم) و حچمش زیر ۱۰ مگابایت باشه . فرمت عکس هم یکی از فرمت های رایج باشه. هم دوربین موبایل و هم دوربین کامپکت و هم دوربین حرفه ای در مسابقه شرکت داده میشن. 

۴-هر شرکت کننده سه عکس میتونه ارسال کنه.

۵-عکسها نباید محتوای خلاف قوانین کشور داشته باشه.

۶- ارسال کننده عکس ، مالک عکس و اثر هنری شناخته میشه .

۷-مهلت ارسال عکس تا ۱۳ فروردین ۹۸ هست و این مدت تمدید نمیشه . سعی میکنیم بعدش در مدت کوتاهی داوری کنیم و جایزه رو اهدا کنیم.

۸- هر چه عکس هنری تر بهتر ، البته اون دیگه به هنر و سلیقه شما بستگی داره.

۹-برای تاکید بیشتر این گزینه رو اضافه کردیم ! مسابقه با موضوع سایت سلام بر عشق هست که یه سایت دانلودی هستش ، پس یه جوری عکس بگیرین که هنگام کار و سرگرم شدن با سایت هستین !

۱۰-عکس ها رو یا به دایرکت اینستاگرام به ادرس alisina100055@ و یا به ادرس ایمیل alialiali100055@yahoo.com ارسال بفرمایید . (اگه ایمیل میدین که عکس رو به صورت فشرده و زیپ شده ندین و مستقیم ارسال کنین).

۱۱-هنگام ارسال عکس اطلاعات زیر همراه عکس ارسال بشه : نام و نام خانوادگی- سال تولد-شهر محل سکونت-یک راه تماسی (شماره تلفن همراه-ادرس صفحه اینستاگرام- ایمیل)

موفق باشید