خانه / نرم افزار کامپیوتر / نرم افزار نگهداری پسورد + keepPass + کامپیوتر

نرم افزار نگهداری پسورد + keepPass + کامپیوتر

افزایش روزافزون برنامه ها، وب سایتها، شبکه های اجتماعی، ایمیل ها و اپلیکشن ها… معضل جدیدی پیش روی ما قرار داده. یا باید بیخیال امنیت حساب های خودتون بشید و برای همشون از یک یا دو پسورد بخصوص استفاده کنید، پسوردی که میتونید همیشه به یاد بیارید و فراموش نکنید، که در این صورت باید با دو مشکل اساسی دست و پنجه نرم کنید ، اول حفظ کردن یک پسورد پیچیده و طولانیه و دوم خطری هست که همون رمز پیچیده حفظ شده میتونه برای شما به ارمغان بیاره، چرا که به راحتی میتونه لو بره و مورد سو استفاده قرار بگیره. فکرشو بکنید که رمز ایمیل و شبکه اجتماعی یکی باشه، اونوقت لو رفتن یکی برابره با لو رفتن هر دو و لو رفتن کل زندگیتون…

 یا اینکه برای هر سایت یا برنامه رمز مستقلی در نظر بگیرین و نهایت امنیت رو به خرج بدین که در این صورت معضل دیگه ای پیش رو دارین، چرا که باید پسورد تک تک سایت ها  و برنامه ها رو به خاطر بسپارید. پسورد ایمیل، شبکه اجتماعی، اون یکی شبکه مجازی، وب سایت بعدی  و الی آخر… واقعا غیر قابل تصوره.

keePass ساخته شده تا بهتون کمک کنه، نرم افزاری منبع باز و رایگان که به شما کمک میکنه پسورد ها رو مدیریت کنید. شما تمام رمز ها رو تو پایگاه اطلاعات این نرم افزار ذخیره می کنید و این پایگاه با یک رمز مستقل قفل میشه و فقط در دسترش شما قرار میگیره. پس شما فقط  و فقط باید یک رمز حفظ کنید و همین یک رمز کافی هست تا به تمام رمز های مختلف خودتون دسترسی داشته باشید.

رمز این نرم افزار توسط ایمن ترین شیوه رمز نگاری ممکن یعنی AES و Twofish امنیت میشه. پس با خیال راحت، به دنبال حفظ کردن یک رمز پیچیده و غیر قابل کشف باشین تا با همین یک رمز، امنیت سایر رمز های خودتون رو فراهم کنید. keepPass بر روی Windows Vista / 7 / 8 / 10 نسخه های ۳۲ و ۶۴ بیتی نصب و اجرا میشه .

 

نسخه ۲٫۳۸

دانلود نرم افزار keepPass نسخه نسبی با حجم ۳ مگابایت

دانلود نرم افزار keepPass نسخه پرتابل(بدون نیاز به نصب) با حجم ۲ مگابایت

رمز فایل دانلودی : www.hellolove.ir

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.